Hakkımızda

Hikayemiz

Homie’nin kökeni, Gümüşdoğa Su Ürünleri A.Ş'nin 1997 yılında Muğla'nın Milas ilçesindeki köklü başlangıcına dayanır. Türkiye'de sanayi şirketleri sıralamasında ilk 100'de yer alan ve 3000'den fazla kişiye istihdam sağlayan bu şirket, bugün aynı özveri ve profesyonellikle hayvan maması üretimine adım atmıştır.

Homie markasının felsefesi, insanlar ile onların tüylü dostları arasındaki özel bağı kutlamaktır. Homie, evcil hayvanlarınızın sadece hayvan olmadığını, ailenizin değerli birer üyesi olduğunu anlar ve onlara en iyi bakımı sunmaya kendini adamıştır. Bizim hikayemiz, evcil hayvanlarınızın sağlığı ve esenliği için derin bir tutku ve adanmışlıkla yazılmıştır.

Besleyici, Kaliteli ve Lezzetli...

Homie olarak, kalite ve beslenme standartlarına en yüksek düzeyde bağlı kalırız. Ürünlerimizi, her lokmada temel besinleri sağlayacak en besleyici ve kaliteli malzemelerle üretiriz. Özel formüllerimiz, lezzeti ve beslenmeyi dengeli bir şekilde bir araya getirir ve evcil dostlarınız için yemek vaktini keyifli bir deneyime dönüştürür.

Türkiye'den Tüm Dünyaya...

Küresel üretim tesislerimiz ve uzman beslenme geliştiricilerimiz ile Homie, evcil hayvanınızın sağlık ve beslenme yolculuğunda her zaman yanınızdadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, size güvenilir bir arkadaş ve rehber olarak hizmet veririz. Homie ile evcil dostlarınızın uzun ve sağlıklı bir hayat sürdürmeleri için her zaman yanınızda olacağız.

Değerlerimiz

EN ÇOK SEVİLENLER

Homie Instagram